امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92703
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله الوندی درباره این مجموعه داستان اظهار داشت: «اسمت چیه تربچه» قصه یک نوجوان به نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله الوندی درباره این مجموعه داستان اظهار داشت: «اسمت چیه تربچه» قصه یک نوجوان به نام پوریا ست که با دو موجود خیالی آشنا می‌شود و پس از مدتی می‌فهمد که اعضای خانواده‌اش هم از قدیم با این دو موجود خیالی آشنایی دارند.

این داستان نویس گفت: این دو موجود خیالی، پوریا را به یک سرزمین خیال انگیز می‌برند و پس از اتفاقاتی که رخ می‌دهد، پوریا متوجه می‌شود که از او به عنوان یک وسیله استفاده شده تا اشتباه پدربزرگش در گذشته جبران شود.

این نویسنده با بیان این‌که هم اکنون در حال نگارش جلد دوم این مجموعه است، گفت: چندی پیش جلد دوم این مجموعه را آغاز کرده‌ام چرا که در نظر دارم این کتاب را در یک مجموعه هفت جلدی با عنوان کلی «داداشی‌ها» به چاپ برسانم.

گفتنی است، آنچه در این داستان بیش از هر چیز برای نوجوانان جذاب است حضور پررنگ عنصر تخیل در قصه‌پردازی‌ها است که باعث شده واقعیت و خیال در هم آمیزد و در نهایت، داستانی با ظاهر امروزی، اما در باطن آمیخته با افسانه‌های کهن شکل بگیرد، یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی داستان رنگ و بوی شرقی و ایرانی آن است که داستان با بیان ساده و نوجوانانه سرآغاز روایتی سوررئالیستی با درون مایه حکایت‌های کهن ایرانی است.

داستان طنز «اسمت چیه تربچه » تولید دفتر ادبیات کودک و نوجوان است که در قطع رقعی و در شمارگان 2500نسخه توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها