امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92709
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین شماره دو ماهنامه فرهنگی سیاسی هابیل به سردبیری محسن حسام مظاهری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین شماره دو ماهنامه فرهنگی سیاسی هابیل به سردبیری محسن حسام مظاهری منتشر شده است.

این نشریه که به موضوعات جنگ، فرهنگ و جامعه می‌پردازد در این شماره به نسبت خاطره با امر واقع با عنوان «سودای تماشای فیل(ها)» در روایت‌هایی که از دفاع مقدس شده پرداخته است.

«بانوان خزانه‌دار، خزانه‌داران فرهنگ ایران»، «دفاع از تصویر فانتزی دانشگاه»، «درباره مدیریت تصویر رهبری» و ... موضوعاتی است که در این دوماهنامه از نظر خوانندگان هابیل می‌گذرد.

«اسکناس‌هایی که با خون سربازها به دست آمدند» عنوان گفت‌وگویی است که پیرامون اقتصاد و جنگ ایران و عرقا با دکتر سعید لیلاز شده است.

پاطوق یازده هابیل به روایت‌های گوناگون از پدر پرداخته است و رویه هابیل بر مدارا نمودن با هر نظری را در پاطوق شاهد هستیم.
هفتمین شماره هابیل با یادداشت‌ها و مقالاتی از شهاب اسفندیاری، محسن بیات زنجانی، نفیسه مرشدزاده، سید علی کشفی، فرانک جمشیدی، میلاد دخانچی، جبار رحمانی، مجید پورولی کلشتری، علی جعفری، سید احسان خانوزی، سیدمحمود خسروشاهی، سینا کلهر، علی‌رضا کمیلی، محمد ملاعباسی، حامد رشاد، سیدمرتضی هاشمی مدنی و ... منتشر شده است.

نشریه هابیل به سردبیری محسن حسام مظاهری به قیمت هشت هزار و پانصد تومان منتشر شده است.

مخاطبان می‌توانند، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 32351709(031) و 09133200945 و یا به سایت اطلاع رسانی نشریه هابیل مراجعه نمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها