امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92750
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنا بر اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور، طی 2 ماه نخست امسال 115 نفر به علت غرق شدن جان خود را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنا بر اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور، طی 2 ماه نخست امسال 115 نفر به علت غرق شدن جان خود را از دست داده‌اند.

از کل موارد غرق‌شدگی در دو ماهه ابتدایی امسال 102 نفر مرد و 13 نفر زن بودند. همچنین از این تعداد 52 نفر در فروردین و 63 نفر در اردیبهشت بر اثر غرق‌شدگی جان باخته‌اند.

بر اساس این گزارش در این مدت استان‌های خوزستان با 30، مازندران و کرمان هر کدام با ۷ و گیلان، اصفهان و فارس هر کدام با ۶ فوتی بیشترین موارد مرگ ناشی از غرق شدگی را داشته‌اند.

این در حالی است که آمار تلفات غرق‌شدگی در استان‌های دیگر کمتر از پنج نفر بوده‌ است.

استان‌های خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان و قم نیز در دو ماهه نخست امسال هیچ گزارشی از مرگ بر اثر غرق شدگی نداشته‌اند.

از کل موارد غرق‌شدگی در دو ماهه نخست امسال، نه نفر در محدوده خارج طرح،‌ 35 نفر در رودخانه‌ها، 15 نفر در دریاچه‌های مصنوعی و سد، چهار نفر در دریاچه طبیعی، 15 نفر در استخر، 13 نفر در کانال آب، 4 نفر در چاه و 20 نفر در سایر مکان‌ها جان باخته‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار