امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92767
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته به دنبال وضعیت نامساعد بازار سهام فعالان بازار در جلسه‌ای با 3 تن ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته به دنبال وضعیت نامساعد بازار سهام فعالان بازار در جلسه‌ای با 3 تن از وزرای کابینه دولت تدبیر و امید به جلسه رفتند تا تدبیری برای این روزهای بازار اندیشیده شود.

بر اساس این گزارش در این جلسه اتفاقاتی رخ داده که گویا وضعیت بازار را به حالت تعادل بازگرداند و یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه حمایت از تولید و مباحث مربوط به شرکت‌های پتروشیمی و پالایشی بوده است.

به گزارش فارس، روند معاملات امروز بازار سهام به دنبال برگزاری چنین جلسه‌ای به شکلی متعادل پیگیری می‌شود و صف فروش سنگین از اکثر نمادها برچیده شده است.

در این جلسه وعده داده شده تا برای حمایت از تولید تدابیری جدی اتخاذ، به طوری که آثار آن در بورس مشاهده شود و همچنین موضوع پتروشیمی‌ها و خوراک، ابهامات پالایشگاه‌ها و سایر صنایع مهم بازار سهام از جمله مواردی بود که در این جلسه وزرای مرتبط درباره آن اظهارنظر کرده و قول مساعد برای تغییر شرایط و رفع ابهامات دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها