امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92778
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 66
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد، حمید میرزاده رئیس دانشگاه ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حراست یک سازمان، ضابط قوه قضائیه نیست تا بخواهد کسی را دستگیر کند، اظهار داشت: بدیهی است که حراست با مشاهده جرم مشهود،‌ قطعا برخورد قانونی با تخلف خواهد کرد و مسئولان واحدها نیز، متخلفان را به مراجع ذیربط ارجاع می‌دهند.

وی با اشاره به هجمه‌هایی که در چند روز گذشته به نهاد علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد وارد شده است، افزود: برخوردهای حراستی و فیزیکی و انتظامی 35 سال گذشته اگر موثر بود، مسئولان اکنون از وضع حجاب راضی بودند.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد: حجاب ظاهر و باطن اشخاص است، باید قلب‌های سلیم و باطن افراد پاک شود و این کار، کار حراست نیست، بلکه با آموزه‌های قرآنی و آشنایی با معارف قرآن و اهل بیت و سبک زندگی ائمه اطهار و بزرگواران دین و دانش، قلب‌ها سلیم و باطن‌ها پاک می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: به جای برخوردهای حراستی و انتظامی راه‌های نرم‌افزاری و پرجاذبه‌ای برای توسعه فرهنگ عفاف و حجاب و وقار در دستور کار مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی است که در آینده اعلام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها