امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9278
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۶
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو  کاریکاتوریست از برزیل و مکزیک و پنج کاریکاتوریست از کشورمان داوری نهایی دهمین دوسالانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو  کاریکاتوریست از برزیل و مکزیک و پنج کاریکاتوریست از کشورمان داوری نهایی دهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران را بر عهده دارند.

ادواردو باپتیستائو از برزیل و آنجل بولیگان از مکزیک در کنار کامبیز درم بخش، جواد علیزاده، بهرام عظیمی، محمد حسین نیرومند و جمال رحمتی آثار دهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران را در بخش های کارتون با موضوع خرافه پرستی و موضوع آزاد، طراحی کاراکتر گربه های ایرانی، کمیک استریپ و کاریکاتور چهره داوری می کنند و برگزیدگان دوسالانه 19 خرداد ماه معرفی می‌شوند.

دهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران با 514 اثر از کارتونیست های 89 کشور 23 اردیبهشت ماه در موسسه فرهنگی، هنری صبا آغاز به کار کرد و تا 22 خرداد ماه ادامه دارد. همچنین نمایشگاه آثار دوسالانه کاریکاتور از امروز(31 اردیبهشت) در یاسوج برگزار می‌شود.

پس از پایان دهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور در تهران آثار این دوسالانه در موزه هنرهای معاصر اهواز نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

دهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و خانه کاریکاتور ایران برگزار شده است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها