امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92791
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 22
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: گزارش ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: گزارش کمیسیون اصل نود از رانت 650 میلیون یورویی وزارت صنعت برای یک شرکت آسیایی به زودی آماده و ابتدای هفته آینده به رئیس مجلس ارائه خواهد شد.

وی افزود: شرکتی که از آن تحت عنوان گیرنده رانت 650 میلیون یورویی یاد شده طی نامه‌ای به کمیسیون عنوان کرده که این مبلغ را دریافت نکرده و این موضوع لطماتی را از نظر حیثیتی به این شرکت وارد کرده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اضافه کرد: در همین راستا بناست تا در یکی دو روز آینده طی جلسه‌ای مطالب نماینده این شرکت نیز استماع شود و در صورت عدم حضور وی کمیسیون منتظر نمانده و گزارش خود را آماده خواهد کرد.

افضلی‌فرد اظهار داشت: گزارش و بررسی‌های کمیسیون اصل نود بیانگر این مطلب است که پرداخت مبلغ 650 میلیون یورو در وزارت صنعت مصوب شده اما پس از پیگیری‌های صورت گرفته پرداخت این رانت محقق نشده که اعتراض شرکت مربوطه را نیز در همین راستا به دنبال داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار