امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92809
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 94
محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بحث حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت:‌هواداران پرسپولیس ...

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بحث حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت:‌هواداران پرسپولیس بدانند می‌خواستم در این تیم بمانم و با علیرضا رحیمی هم صحبت کردم. زیاده‌خواه نیستم اما از قرارداد سال قبل طلب دارم مردم بدانند که این نبوده که نخواهم در پرسپولیس بمانم و شرط عجیبی نداشتم.

وی افزود: 400 میلیون از قرارداد سال قبل باقی مانده که 340 میلیون آن را باید به علی دایی بدهم. رحیمی گفته نمی‌تواند پولی به من بدهد چرا که چک‌هایم برای رویانیان است و خود او باید پرداخت کرد. او می‌گوید قراردادم چیز دیگری بود و 100 میلیون هم بیشتر دریافت کرد به او گفتم این موضوع درست است اما براساس قراردادی که در فدراسیون ثبت شده عمل نکردید.رحیمی می‌گوید چون مبلغ زیاد است نمی‌تواند این پول را پرداخت کند او از من تخفیف خواست که رقمی عجیب و غریب بود.

خلعتبری در ادامه تأکید کرد: او 500 میلیون تومان تخفیف می‌خواست شما می‌دانید سال قبل با چه شرایطی بازی کردیم دیگر تا همین اندازه بس است هواداران من را حلال کنند دوست داشتم با عشق و علاقه در تیم بمانم اما حالا طلب 400 هزار دلاری عجمان باقی مانده و پرداخت پول را عقب انداخته‌اند شاید هم طلب عجمان 250 هزار دلار باشد هر تیمی که بتواند رضایت‌نامه‌ام را بگیرد به آنجا می‌روم.

وی در پایان گفت: امیدوارم پرسپولیس با من یا بدون من در هر جامی موفق باشد اما پرسپولیس سال آینده در سه جام حضور دارد من، مهرداد پولادی و سیدجلال حسینی دوست داشتیم در این تیم بمانیم با اینکه علی دایی را دلسرد می‌کنم بسیار ناراحتم اما جدایی من دارد اتفاق می‌افتد که امیدوارم هواداران ناراحت نشوند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها