امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92829
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در تشریح این خبر گفت: شب گذشته در پی یک فقره گزارش سرقت ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در تشریح این خبر گفت: شب گذشته در پی یک فقره گزارش سرقت از منزل در شهرک ولی عصر(ع) تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ محمدامین شاهرخی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی های به عمل آمده مشخص شد که در منزلی مراسم جشن برقرار بود که پس از اتمام جشن صاحبخانه متوجه سرقت سرویس طلاها می شوند.

مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات مالباخته و بازبینی تصاویر گرفته شده در مراسم جشن ، سارقان را حین تردد در محل سرقت شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی آنها را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

متهمان که دو دختر 21 و 22 ساله بودند در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بودند که در ادامه تحقیقات در مواجهه با مستندات به دست آمده لب به اعتراف گشودند و به سرقت طلاهای صاحبخانه در غفلت او اعتراف کردند.

وی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی از شهروندان خواست در هنگام برگزاری مجالس در منازل از ورود افرادی که شناخت کاملی در مورد آنها ندارند خودداری کرده و از قرار دادن اشیای با ارزش و مدارک خود در محیط های قابل دسترس جداً بپرهیزند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها