امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92831
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از فومن، ناصر عاشوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه ملی بیمارستان شفت اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از فومن، ناصر عاشوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه ملی بیمارستان شفت اظهار کرد: تمام تجهیزات بیمارستان مذکور خریداری شده است.

وی از افتتاح بیمارستان شفت در هفته دولت امسال خبر داد و افزود: مبلغ 6 میلیارد تومان برای بیمارستان مذکور هزینه شده است.

عاشوری افتتاح پل بدآب را از جمله اقدام‌ها در شفت خواند و اضافه کرد: پل مذکور با اعتبار 400 میلیون تومان افتتاح شده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه کشاورزی پایه اقتصاد گیلان است، تصریح کرد: گیلان در زمینه تولید دامی، گوشت سفید و قرمز، چای، برنج و ... در کشور پیشگام است.

وی به مقام دوم کشت برنج گیلان در کشور اشاره کرد و افزود: گیلان در تولید چای، فندق و بادام‌ زمینی مقام نخست کشور را دارد.

عاشوری گیلان را پنجمین تولیدکننده مرکبات در کشور دانست و خاطرنشان کرد: مقام سوم تولید زیتون متعلق به گیلان است ضمن اینکه در تولید مرغ گوشتی و مادر مقام سوم کشور را داریم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه بخش بسیاری از تولید گیلان را می‌توان در راستای اشتغالزایی هدایت و تقویت کرد، یادآور شد: سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گیلان توجیه اقتصادی دارد.

وی از 32 مورد تذکر کتبی به وزرا در مجلس خبر داد و اظهار کرد: از سه وزیر پرسش داشتم و مشکل برطرف شد.

عاشوری با بیان اینکه از 47 طرح در مجلس دفاع کردم، تصریح کرد: وظیفه نماینده قانونگذاری و نظارت است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس بر نظارت مجلس بر فعالیت‌های دولت تاکید کرد و ادامه داد: نمایندگان مجلس بر موضوع‌های ریز اقتصادی نظارت دارند.

وی مجمع نمایندگان گیلان را دارای سلیقه‌های متفاوت خواند و گفت: نمایندگان مردم گیلان در مجلس از هماهنگی لازم برخوردار هستند.

انتهای پیام/84001/ز30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها