امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92833
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس،  فرمانده انتظامی شهرستان "نی ریز" با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس،  فرمانده انتظامی شهرستان "نی ریز" با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "نی ریز" در اجرای طرح مقابله با سوداگران مرگ، سه عملیات جداگانه را در این خصوص به اجرا گذاشتند.

سرهنگ عزیز برزگر بیان کرد: در اقدام اول مأموران در محور "نی ریز -  قطرویه" با توقیف یک دستگاه خودرو وانت مقدار 96 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و در این رابطه 4 نفر دستگیر شدند.

وی از انجام یک عملیات موفقیت آمیز دیگر نیز خبر داد و افزود: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی "قطرویه" هنگام کنترل و بازرسی از خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 206 مظنون شده و بلافاصله آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان "نی ریز" گفت: در بازرسی مأموران از این خودرو 19 کیلوگرم تریاک کشف و دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

برزگر افزود: مأموران گشت پاسگاه انتظامی "بنه کلاغی" شهرستان "نی ریز" نیز با توقیف یک دستگاه خودرو وانت در حوزه استحفاظی 389 کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف کردند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها