امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92836
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، جعفر علیزاده اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، جعفر علیزاده اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی در جریان مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی، در 10 عملیات از ابتدای سال تا کنون موفق به کشف 431 هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در شهرستان رباط کریم شدند.

وی ادامه داد: در این خصوص 35 قاچاقچی سوخت دستگیر و تعداد 38 دستگاه خودرو سنگین و نیمه سنگین نیز توقیف شده است.

رئیس پلیس رباط کریم افزود: مأموران پلیس آگاهی در آخرین عملیات خود در بازدید از جایگاه‌های سوخت شهرستان به دو دستگاه خودرو سنگین که در حال سوخت‌گیری گازوئیل خارج از شبکه بودند مشکوک شده و در بازرسی از قسمت بار آنها موفق به کشف مخزن‌های غیر قانونی گازوئیل که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، شدند.

علیزاده بیان کرد: مأموران پس از کشف گازوئیل قاچاق در خودروها، آنها را توقیف و متهمان به نام‌های "الف-ر" و "م-ع" را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

رئیس پلیس رباط کریم خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و اظهار داشتند که پس از ساختن مخزن‌های غیرمجاز در خودروهای خود، به جایگاه‌های سوخت رفته و به صورت غیرقانونی سوخت‌گیری می‌کرده‌اند.

به گفته وی، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/2302/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار