امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9284
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۶
تعداد بازدید: 153
محمد خزاعی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا زمانی که صلاحیت کاندیدها احراز نشود و ترکیب جدید سیاسی برای انتخابات ...

محمد خزاعی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا زمانی که صلاحیت کاندیدها احراز نشود و ترکیب جدید سیاسی برای انتخابات مشخص شود هیچکس کاری جدی انجام نخواهد داد، بخصوص اینکه در چنین شرایطی احتمال کناره‌گیری کاندیدهای مختلف به نفع یکدیگر وجود دارد و به همین باید منتظر تائید صلاحیت‌ها ماند.

وی همچنین در خصوص شایعه ساخت فیلم انتخاباتی محسن رضایی توسط وی افزود: آقای رضایی از دوستان چندین ساله من هستند اما من در ستاد انتخاباتی هیچ نامزدی نیستم و تنها در حد مشاوره در جلسات برخی نامزدها حضور داشته‌ام.

این تهیه کننده سینما همچنین در خصوص این مطلب که در مصاحبه‌ای عنوان کرده برای سعید جلیلی و اکبر ولایتی فیلم خواهد ساخت گفت: خبرنگار یکی از رسانه‌ها به من زنگ زد و نظرم را در مورد آرایش انتخاباتی پرسید و من هم گفتم در بین افراد حاضر تفکراتم به سعید جلیلی و دکتر ولایتی نزدیک‌تر است اما هیچوقت نگفتم قرار است برای کاندیدای بخصوصی فیلم بسازم.

خزاعی در خاتمه تاکید کرد: شخصا هنوز تصمیمی برای ساخت فیلم انتخاباتی نگرفته‌ام چرا که منتظر آرایش جدید سیاسی کشور هستم اما با توجه به اینکه تفکرات به آقایان ولایتی و جلیلی نزدیک است اگر از طرف ستادهای این افراد به من پیشنهاد برسد قطعا تمایل دارم تا در این زمینه تلاش‌هایی را انجام دهم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها