امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92840
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از انجمن میکروب شناسی ایران، جزئیات برگزاری این کنگره به این شرح اعلام شد: تا کنون بیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از انجمن میکروب شناسی ایران، جزئیات برگزاری این کنگره به این شرح اعلام شد: تا کنون بیش از 1600 نفر برای شرکت در این کنگره ثبت نام کرده‌اند و مهلت ارسال مقالات تا 10 تیر اعلام شده است.
 
 بر اساس این گزارش، کنگره در سطوح تخصصی برگزار و ارسال مقالاتی با این کیفیت کم سابقه بوده است و فرصت خوبی برای آشنایی با جدیدترین روش‌ها و تبادل نظر میان شرکت کنندگان داخلی با مهمانان ویژه خارج از کشور خواهد بود.
 
اساتیدی از کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، هلند و استرالیا در  پانزدهمین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران سخنرانی می کنند.
 
برگزاری پانل های تخصصی با موضوعاتی نظیر هپاتیت، عفونت‌های بیمارستانی، اپیدمیولوژی مقاومت های میکروبی، سل و بیماری‌های نوپدید و همچنین شش کارگاه تخصصی با موضوعاتی نظیر معرفی روش‌های مولکولی سریع تشخیص بیماریها و روش های روتین میکروب شناسی از جمله برنامه‌های درنظر گرفته شده برای برگزاری این دوره از کنگره علمی میکروب شناسی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار