امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92847
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با تبیین حوادث یک هفته اخیر استان قم اظهار کرد: در این مدت بیش از هفت هزار تماس با این مرکز ...

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با تبیین حوادث یک هفته اخیر استان قم اظهار کرد: در این مدت بیش از هفت هزار تماس با این مرکز برقرار شد که در این راستا هزار و 182 مورد مأموریت شهری و جاده‌ای با موفقیت انجام شد و به پایان رسید.

وی با اشاره به شمار ماموریت‌های انجام ‌شده بیان کرد: 443 مورد از حوادث رخ‌داده در سطح استان به حوادث ترافیکی اختصاص داشت که از این شمار حوادث 373 مورد شهری و 70 مورد جاده‌ای بود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: در حوادث هفته گذشته 538 نفر آسیب دیدند که 11 نفر در محل حادثه جان سپردند.

*حوادث موتورسواری در قم 327 مجروح برجای گذاشت

وی حوادث مربوط به موتورسواران را مورد توجه قرار داد و گفت: 275 مورد از حوادث رخ‌داده به موتورسواران اختصاص داشت که 327 مجروح برجای گذاشت و 166 نفر ایشان برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان‌های سطح شهر منتقل شدند و 161 نفر نیز به‌صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

این مسئول با تبیین مهم‌ترین حوادث رخ‌ داده در هفته گذشته بیان کرد: در حادثه برخورد پژو 405 با پژو پرشیا در محور قدیم قم - کاشان پنج نفر به دلیل شدت حادثه فوت کردند.

وی بیان کرد: کشته‌شدگان این حادثه دو مرد 28 و 35 ساله، یک خانم 30 ساله و 2 کودک یک و هشت‌ساله تشکیل می‌دادند و همچنین سه نفر دیگر نیز در این حادثه به‌شدت آسیب دیدند.

فراهانی وقوع حادثه دیگری را مورد توجه قرار داد و گفت: براثر برخورد یک دستگاه تریلی با خودروی پراید که در کمربندی امام علی (ع) به وقوع پیوست یک خانم 50 ساله به دلیل شدت حادثه جان سپرد و چهار نفر دیگر نیز مجروح شدند.

وی همچنین به برخورد یک دستگاه اتوبوس با عابر پیاده در محور قم - سلفچگان اشاره کرد و گفت: در این حادثه که مقابل مجتمع ماهان تندیس رخ داد یک آقا حدود 80 ساله جان سپرد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم، حادثه برخورد چندین دستگاه خودرو با یکدیگر را مورد توجه قرارداد و خاطرنشان کرد: در کمربندی امام علی (ع) چهار نفر به دلیل شدت حادثه و جراحات وارده در دم جان سپرد و یک نفر نیز به‌شدت مجروح شد که براثر جراحات وارده در بیمارستان شهید بهشتی فوت کرد.

وی اضافه کرد: 16 نفر دیگر نیز در این حادثه به مراکز درمانی نکویی و شهید بهشتی منتقل شدند که از این تعداد 5 نفر از مجروحین حادثه جان باختند.

انتهای پیام/78005/ر30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها