امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92849
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مسعود جعفری‌نسب در حاشیه افتتاح قرارگاه انتظامی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره برخورد فرماندهی انتظامی با افراد بد‌حجاب اظهار ...

مسعود جعفری‌نسب در حاشیه افتتاح قرارگاه انتظامی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره برخورد فرماندهی انتظامی با افراد بد‌حجاب اظهار داشت: فرماندهی انتظامی مازندران تاکنون برخوردی را با افراد بدحجاب نداشت.

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از بدحجابی نیاز به برنامه‌های فرهنگی داریم و اعتقاد داریم که خانواده‌ها باید راه درست را خودشان تشخیص بدهند.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: کسانی که رعایت حجاب و عفاف برای آنها اهمیت ندارد تاوان سختی را پس می‌دهند.

این مسئول اضافه کرد: پلیس درهای بهشت را به مردم نشان و درهای جهنم را به روی مردم می‌بندد، فردی که به حقوق مردم در مبحث عفاف و حجاب پایبند نیست در دنیا و آخرت باید پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: برخورد سخت پلیس در راستای مبارزه با اراذل و اوباش و کسانی که جان و مال مردم را به خطر می‌اندازند انجام می‌شود، حل مشکلات حوزه عفاف و حجاب نیاز به کار فرهنگی دارد.

جعفری‌نسب خاطرنشان کرد: کسانی که از اماکن دیگر مدل‌سازی شدند و تلاش دارند در جامعه مشکلات ایجاد کنند باید توسط پلیس به مراجع قضایی معرفی شوند.

وی تاکید کرد: 95 درصد کسانی که مشکل عفاف و حجاب دارند با برخورد ارشادی مشکلاشان اصلاح می‌شود، ولی برخورد چکشی پلیس برای کسانی است که تلاش دارند با توزیع مواد مخدر جامعه را با مشکل مواجه کنند.

این مسئول درباره حضور پلیس در کنار دریا گفت: ارگان‌های انتظامی در کنار دریا حضور پررنگ دارند ولی معتقدیم که سال به سال باید مسائل انتظامی را ساماندهی و امور مربوط به دریا در اختیار واحدهای فرهنگی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: پلیس برای ایجاد امنیت در مناطق ساحلی وارد می‌شود و پس از پاکسازی امور این مناطق را در اختیار مردم قرار می‌دهد و حضور پلیس به دلیل احساس مسئولیت در این زمینه است.

فرمانده انتظامی در پاسخ به این سئوال که تعداد نیروهای شما نسبت به سال گذشته در کنار دریا کاهش پیدا کرد، گفت: تعداد نیروهای ما در کنار دریا کاهش پیدا نکرد و حتی در برخی حوزه‌ها افزایش نیز داشت.

این مسئول درباره گلایه‌های مردم از حضور کمرنگ پلیس در زمان ترافیک شدید، گفت: اگر در زمان راهبندان و تصادف پلیس حضور نداشته باشد، پلیس مقصر است ولی زمانی که جاده باریک است و ظرفیت بیشتر ندارد از پلیس کاری ساخته نیست و سایر ارگان‌ها در این زمینه باید پاسخگو باشند.

وی یادآور شد: در حوزه انضباط ترافیکی اگر مستندی درباره کم‌کاری پلیس وجود دارد به ما اعلام تا با مسئول مربوطه برخورد شود.

فرمانده انتظامی درباره برخورد با قلیان‌سراها گفت: مبارزه با اماکن عرضه قلیان فراتر از اختیارات پلیس است.

وی بیان داشت: اصناف، حوزه قضایی و ارگان‌های سیاسی کنار هم قرار گیرند و تصمیم‌سازی مناسبی در این زمینه انجام شود.

این مسئول اضافه کرد: در این زمینه نیاز به برخورد حساب‌ شده هستیم و مسئولان مرتبط با این حوزه باید در کنار هم قرار گیرند.

جعفری‎نسب درباره شروع مبارزه با قلیان‌سراها در برخی شهرهای استان گفت: این اقدام آنها در راستای فشارهای مردمی بود.

وی گفت: ممکن است مردم منطقه در این زمینه درخواست داشته باشند و ما هم برای دغدغه‌های به حق مردم تلاش می‌کنیم.

این مسئول درباره شروع طرح جمع‌آوری قلیان در برخی شهرهای مانند بابل گفت: درخواست علما، ساماندهی مراکز عرضه و توزیع قلیان‌سراها است.

انتهای پیام/86004/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها