امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92855
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام صدرحسینی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام صدرحسینی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه‌ همکاری بین معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و دانشگاه آزاد به امضا رسید.

معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در این مراسم اظهار داشت: مسئله پیشگیری از جرم باید به لحاظ علمی در کشور مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: گرچه طبق قانون اساسی مسئولیت پیشگیری از جرم برعهده قوه قضاییه است اما کار پیشگیری فراقوه‌ای است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه امضای تفاهم‌نامه را تعاملی در جهت استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: اگر بخواهیم یک کار  گسترده مردمی در کشور و در بعد پیشگیری انجام دهیم باید از ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد استفاده کنیم.

صدر حسینی تأکید کرد: دانشگاه آزاد و دانشجویان باید در محیط علمی و خوابگاهی و طی دوران حضور در دانشگاه یک عرصه اجتماعی سالم فراهم کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر از ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد به درستی استفاده شود می‌توانیم در این زمینه علملکرد موفقی داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها