امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92858
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی گزارش‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی گزارش‌های مسافران مبنی بر سرقت اموال و اشیاء آنان با شیوه و روش‌ مسمومیت غذایی با تعارف و خوراندن چایی و آبمیوه مسموم توسط سارقان در محوطه ترمینال بزرگ تبریز موضوع در دستور کار بررسی قرار گرفت.

وی در تشریح شیوه سرقت سارقان افزود: سارقان در کنار مسافران نشسته و با چرب زبانی پس از مسموم و بی‌هوش کردن آنان و عدم برخورداری مالباختگان از هوشیاری لازم اموال و اشیاء قیمتی آنان را سرقت کرده و سریعا از محل متواری می‌شدند.

نوروزی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و سلب آسایش امنیت عمومی، ماموران پاسگاه انتظامی ترمینال با همکاری مسئولان پایانه‌های مسافربری با شیوه های خاص پلیسی، سارق جیب‌بر را در حین مسموم کردن یکی از سوژه‌ها دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده متهم دستگیر شده به هویت (م- ح) به بزه انتسابی با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد که بلافاصله همدستش نیز به هویت (خ- ح) که در خروجی ترمینال در حال استعمال مواد مخدر بود دستگیر و سه بسته قرص خواب‌آور کشف شد.

فرمانده انتظامی تبریز تصریح کرد: سارقان با مالباختگان مواجه حضوری شده و توسط آنان شناسایی شدند که پس از تشکیل پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان تحویل شدند.
انتهای پیام/60002/ش20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها