امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92859
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی از صدور و تمدید 546 مجوز فعالیت کانون‌ آگهی و تبلیغاتی در سراسر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی از صدور و تمدید 546 مجوز فعالیت کانون‌ آگهی و تبلیغاتی در سراسر کشور در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

بر اساس این گزارش،‌ در این مدت با 384 مورد تمدید مجوز و 162 مورد صدور مجوز کانون‌های تبلیغاتی موافقت شده است که از این تعداد، 122 مورد تمدیدی و 52 مورد صدور مجوز در خردادماه صورت گرفته است.

شایان ذکر است، این آمار در مقایسه با مجوزهای تمدیدی و صادره در بهار سال گذشته، 55 مورد افزایش داشته است.

از میان 162 پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی در سه ماهه نخست سال 93،  110 تقاضا از سوی مردان و 52 تقاضا از سوی زنان برای دریافت مجوز فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی با موافقت مواجه شده است که نشان می‌دهد در سه ماهه ابتدایی امسال، 68 درصد متقاضیان را مردان و 32 درصد را زنان تشکیل داده‌اند.

این آمار در مقایسه با آمار 10 ماهه سال گذشته، از افزایش زنان متقاضی مجوز کانون آگهی و تبلیغات خبر می‌دهد. در سال گذشته،‌ مردان 72 درصد و زنان 28 از متقاضیان دریافت پروانه فعالیت کانون‌ آگهی و تبلیغاتی را تشکیل دادند.

همچنین طبق این گزارش، متقاضیان دارای مدرک کارشناسی با دریافت 87 مجوز تأسیس کانون آگهی و تبلیغاتی‌، 52 درصد از کل متقاضیان را تشکیل داده‌اند که این میزان نشان می‌دهد، دارندگان مدرک کارشناسی نسبت به متقاضیان دارای سایر مدارک تحصیلی (مدرک دیپلم با دریافت44 پروانه فعالیت، مدرک کاردانی با دریافت 26 مجوز، مدرک کارشناسی ارشد با دریافت 4 مجوز و مدرک دکترا با دریافت یک پروانه فعالیت) برای دریافت مجوز فعالیت پیشتاز بوده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها