امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92860
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بهزاد ولیزاده عصر امروز در جلسه کنترل ایمنی راه‌ها در اردبیل اظهار داشت:‌ در حالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بهزاد ولیزاده عصر امروز در جلسه کنترل ایمنی راه‌ها در اردبیل اظهار داشت:‌ در حالی که در سه ماهه اول سال قبل 66 نفر در حوادث جاده‌ای جان باخته بودند این تعداد با 21 درصد کاهش به کشته شدن 52 نفر در جاده‌های استان اردبیل رسیده است.

وی با یادآوری اینکه در خردادماه امسال 22 نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای فوت کرده و شش نفر نیز در حوادث ناشی از حوادث درون شهرها جان باختند، تصریح کرد: ما تنها در خردادماه با کاهش چهار درصدی روبه‌رو هستیم.

مدیرکل پزشکی قانونی استان خاطر نشان کرد: در حوزه درون شهری در سه ماهه اول امسال شش نفر کشته داشتیم که در مقایسه با آمار هشت نفر سال قبل 25 درصد کاهش تلفات را در تصادفات درون شهری شاهد هستیم.

ولیزاده در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در حوزه برون شهری نیز در سه ماهه امسال 52 نفر در جاده‌های استان کشته شدند که به نسبت آمار سال قبل 21 درصد کاهش اتفاق افتاده است.

وی آمار مجروحان تصادفات را در خردادماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بسیار پایین اعلام کرد و ادامه داد: امسال برای اولین بار در آمار مجروحان تصادفات جاده‌ای با کاهش و تعدیل روبه‌رو هستیم به طوریکه این کاهش 14 درصد اتفاق افتاده که قابل توجه است.

ولیزاده آمار مجروحان را کمتر از یک‌هزار و 121 نفر بیان کرد و یادآور شد: این رقم در سال قبل در سه ماهه اول بیش از یک‌هزار و 230 نفر بوده که کاهش 7.5 درصدی را شاهد هستیم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول گفت:‌ بیشترین تصادف با وسیله نقلیه سواری پراید در جاده‌های استان اردبیل به ثبت رسیده که ضرورت دارد با تأمل بیشتر در این زمینه تصمیم‌گیری منطقی و درست را در کنترل و عوامل بازدارنده در تصادفات به کار گیریم.
انتهای پیام/62006/ش30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار