امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9288
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۶
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از دور سوم با زمان‌بندی جدید ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از دور سوم با زمان‌بندی جدید برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش طبق زمان‌بندی جدید، دور سوم طرح از دی‌ماه 1392 آغاز و تا پایان شهریور‌ماه 1393 یعنی در یک دوره 9 ماهه همه آزمون‌ها به پایان می‌رسد، همچنین بررسی صلاحیت‌ها هم در پاییز 1393 اجرا و خروجی‌های نهایی در آذر‌ماه اعلام می‌شود.

«محمد‌تقی میرزاجانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن کریم در گفت‌وگو با فارس دلیل این تغییر زمان‌بندی را برگزاری اغلب آزمون‌ها در تابستان هر سال خبر داد و گفت: به دلیل وجود برخی مشکلات مانند تردد شرکت‌کنندگان شهرستانی تلاش می‌کنیم اغلب آزمون‌ها را در تابستان برگزار کنیم از این رو با تغییر زمان‌بندی دوره‌های آتی طرح ارزیابی از دی‌ماه هر سال آغاز و آذر‌ماه سال بعد نتایج اعلام می‌شود.

میر‌زاجانی از اصلاح برخی از مفاد آیین‌نامه طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم پس از اعلام نتایج خبر داد و گفت: پس از برگزاری کامل دور‌های اول و دوم طرح و اعلام نتایج، جلسه شورای ارزیابی در ماه مبارک رمضان تشکیل و نکات مورد نظر را بررسی و پس از جمع‌بندی به شورای توسعه فرهنگ قرآنی اعلام می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اجرای طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم سال 1390 از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به شورای عالی قرآن واگذار شد که دور‌های اول و دوم این طرح، ماه رمضان 1392 به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/م.خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها