امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92890
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه واشنگتن‌پست، جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا از رسیدن سلاح‌های شیمیایی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه واشنگتن‌پست، جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا از رسیدن سلاح‌های شیمیایی به ایتالیا برای طی کردن مراحل نابودی خبر داد.
وی اسلایدهایی را به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس نشان داد که حاکی از مجوز دولت آمریکا برای اعزام 770 نظامی به عراق و رسیدن 650 نفر از این جمع به بغداد تا امروز بود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص نظر آمریکا درباره تحویل جنگنده‌های سوخو 25 روسی به عراق گفت: عراق کشور مستقلی است و می‌تواند از هر کشوری از جمله روسیه و ایران کمک بخواهد، ما فقط از همه می‌خواهیم در مسیر شعله‌ورتر شدن آتش جنگ گام برندارند.
آقای «کربی» در پاسخ به سوالی درخصوص علت تأخیر در ارسال جنگنده‌های اف 16 گفت: پیمانکاران حاضر در پایگاه هوایی «بلد» به دلیل خطر موجود در این منطقه از فرودگاه خارج شدند و شاید به همین خاطر تحویل جنگنده‌ها به تعویق افتاده است.
وی در خصوص مأموریت نیروهای آمریکایی در عراق گفت: پهپادهای ارسالی به عراق مداومت پروازی محدودی دارند و به همین خاطر، راهبران آنها میبایست نزدیک به منطقه عملیات مستقر می‌شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار