امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92917
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آتش‌نشانان سوئدی و چکی، در حرکت نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه تصویرسازی امید و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آتش‌نشانان سوئدی و چکی، در حرکت نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه تصویرسازی امید و تصویر«امید عباسی» حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه اعلام کردند.

ییش از این نیز با رایزنی‌های به عمل آمده از سوی گروه تصویرگران هنر موگه با آتش‌نشانان جهان، گروهی از آتش‌نشانان در نروژ و استرالیا در این حرکت نمادین شرکت کرده و حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه و فداکاری آتش نشان ایرانی (امید عباسی) اعلام کردند.

نمایشگاه تصویر سازی امید با یادمان امید عباسی، آتتش نشان فداکاری که سال گذشته در حین ماموریت جان خود را فدا کرد، توسط گروه تصویرگران هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده در گالری ایده برگزار خواهد شد. آفرینش قهرمان‌های واقعی ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان، تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان، تلاش برای حفظ حیات ارزش‌های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است. همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه گروه تصویرسازان هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده، همراه با جمعی از تصویرگران کودک و نوجوان، از خانواده این آتش‌نشان فداکار تجلیل خواهند کرد. علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند 3 اثر را با تکنیک و مواد آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر تا 20 تیرماه جاری به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها