امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92936
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین نمایشگاه عکاسی از سفره‌های افطاری همزمان با افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین نمایشگاه عکاسی از سفره‌های افطاری همزمان با افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از روز سه شنبه سوم تیرماه در باغ‌موزه دفاع مقدس گشایش یافت و تا 20 روز ادامه خواهد داشت.

این نمایشگاه که با حمایت هیات هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران برپا شد، متشکل از 80 تابلوی عکس از 45 هنرمند عکاس است که بخش اصلی آن به آثار منتخب و برگزیده ششمین مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری شامل 37 تابلوی عکس از 21 هنرمند تعلق دارد و مابقی منتخبی از آثار برگزیده پنج دوره گذشته است.

ششمین مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو بخش عمومی و ویژه (کودک در آیین افطار) برگزار شد که اعضای هیأت انتخاب و داوری این مسابقه شامل محمدمهدی رحیمیان (عضو شورای سیاستگذاری و رییس هیات داوران مسابقه)، محسن راستانی، فرهاد سلیمانی، فرامرز عامل بردبار و منصوره معتمدی، عکس‌ها را داوری کردند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها