امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92938
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،کیانوش عیاری در مورد ساخت فیلم با تلفن همراه گفت: فیلم‌سازی با موبایل یک امر خصوصی به نظر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،کیانوش عیاری در مورد ساخت فیلم با تلفن همراه گفت: فیلم‌سازی با موبایل یک امر خصوصی به نظر می‌رسد. من  را یاد اولین تجربه فیلم‌سازی غیرحرفه‌ای خود با دوربین خانوادگی می‌اندازد. من اولین فیلم خود را در 90 ثانیه به نام انعکاس، با همان دوربینی که وقایع خانوادگی را به تصویر می‌کشید، ساخته‌ام.برای من این فرایند بسیار مهم و خصوصی است.

عیاری در جواب این سوال که چه استانداردهایی برای داوری دارد، اظهار داشت: بیان این مسئله، زیاد حرفه‌ای نیست.  از نظر من همین که فیلم‌ساز دروغ را از خودش شروع نکند و فارغ از این که اثرش رئال یا مستندگونه است، از باور او الهام گرفته شده باشد کافی است. سازنده اثر نباید فکر کند که می‌تواند مخاطب را فریب بدهد.

وی افزود:فیلم های ارسال شده به این جشنواره می توانند در قالب مستند، تجربی، داستانی و پویا نمایی باشند و زمان درنظر گرفته شده برای فیلم‌ها، 3 تا 7 دقیقه است. مهمترین ویژگی آثار ارسالی به جشنواره همراه تهران، ابزار خلق آنهاست. تمامی این آثار می بایست با تلفن همراه خلق شده باشد.

جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با موضوع فیلم و عکس های موبایلی، دومین دوره خود را از اسفندماه 1392 آغاز کرده و در شهریورماه 1393 با نمایش آثار منتخب موبایلی برگزار می شود. شرکت در جشنواره تا 20 مرداد ماه از طریق سایت www.tfpf.mobi امکان پذیر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها