امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92941
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور اظهار کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته و ممتاز جهانی و کشوری همچون استاد وحید وکیلی و حامد ولیزاده در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

وی گفت: نمایشگاه قرآن کریم با بیش از 100 غرفه برای ارائه‌ تازه‌های نشر و  یک هزار مترمربع فضا جهت ارائه‌ برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از هجدهم تیرماه جاری فعالیت خود را در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز آغاز می‌کند.

وی افزود: ارائه‌ بیش از 750 عنوان نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای با موضوعات دینی و قرآنی اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با محوریت قرآن کریم،‌برپایی نمایشگاههای هنری در زمینه‌ی خوشنویسی،‌نقاشی، عکس، فرش و ...، اجرای نمایش با موضوعات دینی و مذهبی، برگزاری محافل انس با قرآن کریم  و برگزاری جلسات سخنرانی با حضور سخنرانان برجسته‌ کشوری از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

وی افزود: قرآن کریم منشأ تحول در زندگی انسانها بوده و تمسک به آیات این کتاب عظیم موجب فلاح و رستگاری انسان و به تبع آن جامعه خواهد شد.

بر اساس این گزارش نمایشگاه قران کریم با هدف شناسایی،‌ معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای قرآنی در حوزه‌های فرهنگی، هنری و علمی و همچنین زمینه‌سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه‌های مختلف با فعالیتهای قرآنی و کمک به ارتقای کمی و کیفی برنامه‌ها و فعالیتهای قرآنی برگزار می‌شود.

کمک به هم‌افزایی سازمانها و مؤسسات نقش‌آفرین در فعالیت‌های قرآنی و کمک به گسترش فضای معنوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه قرآن کریم است.

گفتنی است نمایشگاه قرآن کریم از هجدهم الی بیست و سوم تیرماه جاری در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/60001/ق/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها