امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92960
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 91
 علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه داعش ...

 علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه داعش یک جریان مسلح انحرافی است، اظهار داشت: داعش برای آن به وجود آمد تا جنگ شیعه و سنی را به جای جنگ اسلام و کفر راه بیندازند.

وی افزود: داعش بر مبنای انحرافی و البته پول‌های منحرفان و بر اساس عقاید تکفیری شکل گرفته است و عقاید تکفیری این گروه، عقایدی انحرافی محسوب می‌شود.

نماینده تهران با بیان اینکه در اسلام چیزی به نام تکفیر نداریم، تصریح کرد: اکنون زمان اتحاد اهل قبله است نه پشت کردن به یکدیگر و هر کس با اهل قبله ستیز کند، فاقد حداقل شعور است.

محجوب با بیان اینکه داعش یک جریان انحرافی ضد حرکت اسلامی تحت لوای اسلام است، خاطرنشان کرد: حرکت‌های انحرافی و تکفیری کلاً محکوم و مضموم است و پیام حرکت تکفیری همان پیامی است که غربی‌ها اسلام را بدان متهم می‌کنند، یعنی چنین اقداماتی حرکت در مسیر خواست غرب و آمریکاست.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها