امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92961
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه‌شنبه) در ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه‌شنبه) در جلسه شورای عالی اداری با اشاره به رتبه پایین ایران از نظر شاخص دولت الکترونیک اظهارداشت: باید تلاش کنیم با عملیاتی کردن دولت الکترونیک جایگاه و رتبه ایران را در این زمینه ارتقا بخشیم.
معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: توسعه و اجرای دولت الکترونیک از برنامه‌هایی است که در صورت اجرا شدن کامل آن، شاهد کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت مردم و بهره‌مندی بیشتر آنان از خدمات دولتی خواهیم بود.
در این جلسه که وزرای آموزش وپرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، استاندار زنجان و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، گزارشی از نقشه راه دولت الکترونیک ارائه شد و سپس آیین نامه اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت که پس از اعمال برخی اصلاحات، این آیین نامه در ۲۰ ماده به تایید اعضای شورای عالی رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار