امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92967
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 161
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تخصیص بخشی ...

عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تخصیص بخشی از درآمد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به حوزه بهداشت و سلامت اظهار داشت: هم از بخش هدفمندی یارانه‌ها و هم از بخش‌های دیگر اعتباراتی به این بخش اختصاص می‌یابد.

وی افزود: در تخمین ما چیزی نزدیک به 8 هزار میلیارد تومان به بودجه وزارت بهداشت و درمان اضافه خواهد شد و واقعیت این است که ما به این بودجه در این بخش نیازمندیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: این طرح یکی از بزرگترین طرح‌هایی است که در عمر دولت‌های مختلف اجرا می‌شود و نیازمند حمایت‌هایی است.

فتاحی با بیان اینکه بودجه تخصیص یافته به وزارت بهداشت باید وصول شود، تصریح کرد: در صورت عدم وصول حتما باید از بودجه عمومی این خلأ را پر کرد.

وی همچنین بر لزوم تقدم بهداشت بر درمان تأکید کرد و ادامه داد: برای ما بهداشت بر درمان مقدم است، اما به هر حال مباحث درمانی را نیز باید پیگیری کرد، باید شرایط درمان به صورتی باشد که اگر مردم بیمار شدند، فقیر نشوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها