امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92969
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سلمان سامانی رئیس مرکز مدیریت عملکرد، ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سلمان سامانی رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور در نخستین همایش فرمانداران و مدیران ستادی استانداری کردستان اظهارداشت: با توجه به لزوم قانون مداری در اقدامات و پیشگیری از وقوع تخلفات، این مرکز نسبت به استخراج مهمترین عناوین تخلفات مطرح شده در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری و محاکم طی 15 سال گذشته اقدام و موارد دارای بیشترین فراوانی را احصاء و در اختیار استانداران قرار داده است.
وی افزود: مطالعه این مصادیق مدیران اجرایی خصوصا استانداران و فرمانداران را در اجرای صحیح امر قانونی یاری رسانده و از بسیاری از تخلفات نا خواسته احتمالی پیشگیری می نماید.
سامانی با یادآوری تاکید دولت یازدهم بر رعایت حقوق شهروندی در کلیه تصمیمات و اقدامات مدیران از بازبینی و تحول در شاخص‌های ارزیابی عملکرد وزارت کشور خبر داد.
وی، تغییر نگرش به سمت نتیجه محوری در سنجش عملکردها را از مهمترین تحولات این حوزه دانست و افزود: سنجش نتایج محیطی حاصل از عملکرد مدیران و اثر بخشی آنها در جامعه جایگزین نظام فعلی ارزیابی خواهد شد که صرفا به بررسی گزارشهای مدیران از اقدامات خود فارغ از نتایج آن می پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها