امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92974
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
ابولقاسم رئوفیان عضو شورای عالی جبهه ایستادگی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انصراف ...

ابولقاسم رئوفیان عضو شورای عالی جبهه ایستادگی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انصراف جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از عضویت در جبهه ایستادگی، اظهار داشت: بهتر بود دوستان و دبیرکل این تشکل با ارسال نامه رسمی نظرات و انتقادات خود را با شورای عالی جبهه ایستادگی مطرح می‌کرد.

وی با بیان اینکه حدود یکسال است دبیرکل جمعیت جوانان در جلسات شورای عالی جبهه ایستادگی شرکت نمی‌کند، ابراز داشت: آقای محمدی نوری مسئول شاخه جوانان جبهه ایستادگی و از اعضای فعال ما بوده است و قطعا می‌دانند کار حزبی بدون خطا نیست، همه ما در معرض نقد قرار داریم و باید نقادی‌ها درون خانواده انجام شود.

رئوفیان تاکید کرد: در جبهه ایستادگی جلسات نقد درون گفتمانی بطور مرتب برگزار می‌شود و هر شخصی مواردی که در ذهن دارد را بیان می‌کند، ما همواره به نظرات یکدیگر احترام گذاشته و خواهیم گذاشت و با صراحت و شفافیت ایرادات همدیگر را یادآوری می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: محسن رضایی دبیرکل جبهه ایستادگی هم بدون شک نیاز به نقد دارد و همیشه از طرح موضوعاتی که به پیشرفت کار کمک کند استقبال می‌کند؛ امیدواریم دوستانی که تصمیم به جدایی از جبهه ایستادگی دارند این مسئله را در نظر بگیرند که تنها خدوارند و چهارده معصوم از نقد بی‌نیاز هستند و باید سعی کنیم مسائل را درون خودمان حل و فصل کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها