امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۱۹:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 93
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 503
«سیامک پورشریف» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان اکران «برلین 7-» گفت: در حال حاضر بدنبال شروع مقدمات دوبله فیلم به زبان فارسی هستیم و ...

«سیامک پورشریف» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان اکران «برلین 7-» گفت: در حال حاضر بدنبال شروع مقدمات دوبله فیلم به زبان فارسی هستیم و قصد داریم در یک زمان بندی مناسبی فیلم را با دوبله مناسبی برای«سیامک پورشریف» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان اکران «برلین 7-» گفت: در حال حاضر بدنبال شروع مقدمات دوبله فیلم به زبان فارسی هستیم و قصد داریم در یک زمان بندی مناسبی فیلم را با دوبله مناسبی برای اکرلان داخلی آماده کنیم.

وی افزود: با پایان مرحله دوبله مقدمات اکران فیلم را فراهم خواهیم کرد به اعتقاد من بهترین زمان برای اکران «برلین 7-» فصل پائیز است و برای اکران در این فصل تلاش خواهیم کرد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «برلین 7-» همچنین در خصوص اکران خارجی این فیلم گفت: با چندین پخش کننده برای اکران خارجی فیلم رایزنی شده است که اولویت ما اکران فیلم در کشورهای اروپایی اما پخش کنندگان اروپایی عمدتا به دنبال حق پخش کامل خارجی فیلم هستند که همین موضوع توافق نهایی را مقداری سخت می‌کند.

براساس این گزارش،این فیلم زندگی چند مهاجر از کشورهای مختلف‌ و آدم‌هایی که زندگی‌ تازه‌ای را در برلین جست‌وجو می‌کنند، روایت می‌کند.

در«برلین 7-» بازیگرانی چون تام بیشاپ،‌کارولین ایشهورن‌،دنیس یسیل بیچر،‌ سمیر فوکس‌،حلیما ایلتر،‌ مسعود رایگان و مصطفی زمانی به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل دیگر جدیدترین ساخته‌ی رامتین لوافی عبارتند از: فیلمنامه نویس:محمدرضا گوهری، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، صدابردار:بهمن اردلان، چهره‌پرداز:هایکو اشمیت و مینا قریشی، طراح صحنه:ماکس مورمن، طراحان لباس:بتینا وایس و هما جعفری، جلوه‌های ویژه میدانی: رولاند تروپ، تدوین: مصطفی خرقه‌پوش ، صداگذاری: محمد رضا دلپاک، موسیقی: حامد ثابت.

رامتین لوافی در کارنامه‌ هنری‌اش ساخت فیلم‌های چون «آرام باش و تا هفت بشمار»‌، مستند «شاید فردا»،‌«هدرسه»،‌«باد در خاموشی خاک»،«پشت آن تپه برفی»،«کوتاه باد فقط در آسمان نمی‌وزد»،«جاده»،«یک دو سه چهار» را دارد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها