امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۲۱:۴۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93021
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 60
سیدامیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، با اشاره ...

سیدامیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، با اشاره به حواشی موجود در وزارت علوم گفت: در سال‌های گذشته ما شاهد رشد روزافزون کشور، توسعه دانش و تولید علم بودیم و متاسفانه بدترین ضربه‌ای که ممکن بود به این حوزه وارد شود با انتصابات سیاسی اخیر و حاشیه‌نگاری‌ها در وزارت علوم به این حوزه وارد آمد.

وی ادامه داد:‌ متاسفانه این حاشیه‌ها و انتصابات سیاسی اخیر فضای یک وزارتخانه علمی را به سمتی منحرف کرد خسارت و هزینه زیادی را به دنبال دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: دولت راه خوبی را در ارتباط با وزارت علوم انتخاب نکرد و این روش به رشد علمی در کشور ضربه جدی وارد می‌‌کند.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: فتنه 88 لطمات جدی را به رشد اقتصادی و همبستگی اجتماعی کشور وارد آورد و موجب فشارهای بیرونی به کشور شد و روند کاری وزارت علوم در دوره اخیر نیز همین ضربات و صدمات را در حوزه علمی به کشور وارد آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار