امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93033
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره پرسپولیسی‌ها با محمدرضا خلعتبری به توافق نرسیدند تا این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره پرسپولیسی‌ها با محمدرضا خلعتبری به توافق نرسیدند تا این بازیکن تصمیم به فسخ قرارداد با قرمزپوشان بگیرد از همین‌رو دقایقی با این بازیکن گفت‌وگو کردیم که در زیر می‌خوانید:

فارس: خیلی‌ها دوست دارند بدانند چه اتفاقی بین شما و باشگاه پرسپولیس افتاده است.

مسئله خاصی نبود، من خیلی شفاف حرف‌هایم را با رحیمی زدم و به او گفتم مبلغی بابت پارسال از باشگاه طلب دارم. من فقط این حرف‌ها را می‌گویم تا هواداران بدانند و تصور نکنند که من دوست نداشتم در پرسپولیس بمانم.

فارس: پس خیلی شفاف و صریح صحبت کنید.

من صحبت‌‌های خود را با رحیمی انجام دادم و گفتم نزدیک به 400 میلیون تومان از قرارداد پارسالم مانده است که 330 میلیون تومان این مبلغ دست علی دایی است که در قالب یک چک که باید به او بدهم. پس از اینکه مدیرعامل باشگاه حرف‌هایم را شنید گفت نمی‌توانم این پول را پرداخت کنم که من هم تعجب کردم.

فارس: دلیل رحیمی برای پرداختن نکردن این مبلغ چه بود؟

نمی‌دانم، او گفت این بدهی مربوط به محمد رویانیان است. مگر نمی‌گفتند بدهی‌های قبلی هم می‌دهم حالا این مشکل من شد برای رویانیان؟! رحیمی به من گفت در قرارداد تو چیزی که نوشته شده موضوع دیگری است و تو 100 میلیون تومان بیشتر پول دریافت کردی.

فارس: پس بدهکار هم شدی.

بله، من به رحیمی گفتم کاملاً حق با شماست و حرف شما درست است. من 100 میلیون بیشتر از قرارداد گرفتم اما قرارداد اصلی من در سازمان لیگ است من پولی بالغ بر 600 میلیون تومان از پرسپولیس طبق قراردادم طلب دارم این هم طبق چیزی است که در سازمان لیگ نوشته شده، که رحیمی به من گفت نمی‌توانم این پول را به شما بدهم. این قرارداد حتی در فدراسیون است و مبلغش نیز کاملاً مشخص است. به یک‌باره رحیمی به من گفت من نمی‌توانم این پول را به شما بدهم، مبلغش خیلی خیلی زیاد است. سپس مدیرعامل باشگاه تخفیفی خواست که واقعاً حرف‌ زدن درباره‌ آن خنده‌‌دار است. این تخفیف حتی 400 میلیون هم نبود.

فارس: یعنی چقدر بود.

تخفیفی که از من خواستند 400 تا 500 میلیون تومان بود. من به او گفتم این چیزها درست نیست شما می‌دانید ما فصل گذشته بدون چشم‌داشتی بازی کردیم و قرارداد من در فدراسیون وجود دارد. من به رحیمی گفتم 100 میلیون تومان می‌توانم به شما تخفیف بدهم آن هم به خاطر هواداران پرسپولیس بدون هیچ منتی سپس او به من گفت قرارداد فصل قبلت را نمی‌دهیم که من گفتم اشکالی ندارد حداقل نصف قرارداد فصل گذشته مرا بدهید. من دوباره اعلام کردم که 200 میلیون تومان به خاطر هواداران و برای کمک به باشگاه پول نمی‌خواهم به رحیمی گفتم حداقل 150 میلیون از پول را به من بده به خاطر همین حول و حوش 300 تا 400 میلیون بابت دو فصلم تخفیف دادم اما رحیمی گفت من این چنین پول‌هایی نمی‌توانم بدهم. علاوه بر این حداقل به عجمان 400 تا 500 هزار دلار بدهند که از آن هم خبری نیست.

فارس: پس داستان خلعتبری با پرسپولیس تا این حد پیچیده شد؟

نمی‌دانم، من در این شرایط احساس کردم که بروم بهتر است. مهم‌ پرسپولیس است نه خلعتبری. من خیلی دوست داشتم امسال را در این تیم بمانم و نتیجه زحمات پارسالم را بگیرم. می‌خواستم بازی کنم تا خودم را ثابت کنم اما مشکلات این باشگاه یکی و دوتا نیست. من بازهم می‌گویم اصلاً مهم نیست خلعتبری باشد یا نباشد مهم پرسپولیس است و از همین الان هم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

فارس: تیم جدیدت چه می شود؟

هر باشگاهی که بتواند با باشگاه عجمان توافق کند و پول رضایت نامه من را بدهد 100 درصد بازیکن همان باشگاه خواهم شد. یکی از بهترین دوران زندگی فوتبالم را در طول یک فصل پشت‌سر گذاشتم. روزهای خیلی خوب و شادی داشتم اما طوری شد که دیگر نمی‌توانم در این تیم بمانم چون متأسفانه باشگاه نمی‌تواند مبلغ رضایت‌نامه و پول من را بدهد. باور کنید من خیلی به باشگاه پرسپولیس کمک کردم و حتی روی مبلغ بزرگی از پول پارسالم خط قرمز کشیدم اما باشگاه مشکلاتش بیشتر از این حرفها است.

فارس: خیلی سخت بود تا این تصمیم را گرفتی؟

بله. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. من در این تیم جز عزت و احترام هیچ چیز دیگر ندیدم. واقعاً من با هواداران پرسپولیس زندگی کردم اما از آنها این را بدانند که من دوست نداشتم از این تیم جدا شوم و حالا هم آرزویم این است که پرسپولیس خوب بازی کند و موفق شود. من خاطرات تلخ و شیرین زیادی در تیم‌های زیادی داشته‌ام اما پرسپولیس محبوبیتش در کل ایران چیز دیگری است. هواداران بدانند این مشکل من نبود که از پرسپولیس جدا شدم من حتی به پرسپولیس تا هر جایی که دستم رسید تخفیف دادم ولی مشکلات و شرایط باشگاه جوری است که نتوانستم با آن کنار بیایم.

فارس: آیا با علی دایی در این باره حرف زدی؟

بله. من با دایی حرف زدم اما من مثل سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی فصل قبل برای پرسپولیس تا آخرین نفس بازی کردیم. دایی هم دوست داشت همه ما بمانیم اما شرایط جور در نیامد. رحیمی هم گفت هر باشگاهی بتواند پول عجمان را بدهد من به آن تیم می‌روم و قراردادم با پرسپولیس فسخ می‌شود. خودم دوست نداشتم این طور از دایی جدا شوم و می‌خواستم امسال در 3 جام خیلی چیزها را ثابت کنم اما نشد.

فارس:‌ نمی‌شد بیشتر تخفیف بدهی؟

باور کنید هرچه توانستم این کار را کردم. من حتی حدود 8 ماه پول منزل خودم را که قرار بود به من بدهند از جیبم دادم. روی خیلی چیزها چشم‌پوشی کردم اما پرسپولیس باید به 3 جام برود و نباید اتفاقات پارسال پیش بیاید. ما اگر پارسال آن حواشی‌های ا نداشتیم 5 هفته زودتر قهرمان می‌شدیم الان هم می‌خواستم با تمرکز در پرسپولیس بازی کنم. می‌خواستم خودم را برای حضور مجدد در تیم ملی ثابت کنم اما هواداران این را بدانند که کم‌کاری از من نبود و هرکجای ایران و این فوتبال بروم یاد آنها هستم. امیدوارم که پرسپولیس همیشه موفق باشد و هوادارانش را شاد و خرم ببینم. قسمت من هم این بود که اینگونه جدا شوم اما هواداران بدانند من به احترام پرسپولیس با هیچ تیمی حرف نزده بودم و تمام اولویتم را پرسپولیس اعلام کردم اما وقتی دیدم رحیمی فقط می‌گوید برخی کارها را کنیم یا تخفیف های عجیبی از من خواست حس کردم که شاید دوست ندارند من در این تیم باشم.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها