امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93034
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری که ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری که ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت با حضور استانداران سراسر کشور در کاخ سعدآباد برگزار شد، اظهارداشت: یارانه نقدی به خانوارهای متقاضی تعلق می‌گیرد.

وی افزود:‌ ضرب‌الاجلی برای حذف غیرمستحق‌ها در قانون تعیین نشده است؛ در حال بررسی و انجام وظایف قانونی‌مان هستیم.

سخنگوی دولت در ادامه این نشست درباره آلودگی اخیر هوای تهران نیز افزود: سازمان محیط‌زیست در حال بررسی آلودگی اخیر هوای تهران و ارائه راهکار است.

وی با بیان اینکه طرح مجلس برای افزایش جمعیت نباید حقوق شهروندی را نقض کند، اظهارداشت: اینگونه مواد باید حذف شود، البته فعلا فقط کلیت تصویب شده است، این طرح مجلس بار مالی دارد و شورای نگهبان آن را رد خواهد کرد.

نوبخت در ادامه این نشست خبری تصریح‌کرد: وزرا باید در راستای انتظارات مردم، قاطعانه و باشهامت به وظیفه خود عمل کنند و اگر عملکرد آنها با سلیقه مدیریتی برخی نمایندگان مغایر هست، باید نمایندگان تلاش کنند تصمیماتی بگیرند که به نفع مردم باشد.

سخنگوی دولت همچنین افزود: هفته آینده کارگروهی با حضور استانداران و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی دولت و وزیر کشور به منظور بررسی افزایش اختیارات استانداران تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه ممکن است سازمان احیا شده برنامه و بودجه نامی به جز این داشته باشد، گفت: بزودی این سازمان احیا می‌شود.

نوبخت با تأکید بر اینکه کمک‌های مناسب و توافق شده‌ای را به دولت عراق برای مبارزه با تروریسم انجام می‌دهیم، افزود: نمایندگان عراق مانع اجرای نقشه اسرائیل برای تجزیه این کشور شوند.
ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار