امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93039
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 41
با بازخوانی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای زعامت معظم له ، موارد متعددی از دستورات و فرمایشات ایشان به چشم می خورد که با نگاه خوش بینانه می توان گفت ...

با بازخوانی فرمایشات رهبر انقلاب از ابتدای زعامت معظم له ، موارد متعددی از دستورات و فرمایشات ایشان به چشم می خورد که با نگاه خوش بینانه می توان گفت که از آن ها غفلت شده است . در دومین شماره از طرح غفلت بحث مهم فروش نفت خام و ارزان فروشی آن را که از آن غفلت شده است، بررسی می کنیم.

به گزاش پیروان موعود دیدبان نوشت:ملت ایران همواره شاهد بوده اند که رهبر انقلاب در طول سالیان متمادی و در زمان حاکمیت دولت های مختلف، بر روی مسئله فروش نفت حساسیت ویژه ای داشته و بارها در مورد نگهداری از این سرمایه ارزشمند و جلوگیری از ارزان فروشی آن تذکر داده اند و توصیه همیشگی شان این بوده  که بایستی به سمتی حرکت کنیم ، هر وقت اراده کردیم بتوانیم در چاه های نفتمان را ببندیم چرا که این سرمایه عظیم  و قیمتی که امروزه به ثمن بخس فروخته می شود اگر دست اروپایی ها بود کما فی سابق جان کشورها را در مقابل مقدار کمی از آن می گرفتند . با این حال مشاهده می کنیم که دسته ای از مسئولین هستند که با آغاز مسئولیتشان تمام توان خود را بر افزایش فروش نفت خام گذاشته و با اولین راه حل که به ذهن خطور می کند سعی در حل مشکلات جاری کشور دارند که متاسفانه این دیدگاه غفلتی است که انرژی را بر باد می دهد .

برای مشاهده اندازه اصلی به روی پوستر کلیک کنید

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها