امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93062
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید: 109
بر اساس اخبار اطلاعاتی اعلام شده، طرفداران الصرخی قصد داشتند با ورود به بخش قدیمی شهر به اقدامات تروریستی دست بزنند اما نیروهای امنیتی دفتر الصرخی ...

بر اساس اخبار اطلاعاتی اعلام شده، طرفداران الصرخی قصد داشتند با ورود به بخش قدیمی شهر به اقدامات تروریستی دست بزنند اما نیروهای امنیتی دفتر الصرخی در منطقه "حی سعد" را محاصره کردند . درگیریهای گسترده ای در این میان رخ داد و حتی بالگردهای ارتش بر فراز منطقه به پرواز درآمدند.

به گزارش «پیروان موعود»، امروز چهارشنبه درگیری‌های گسترده ای میان نیروهای عراقی و پیروان "محمود الصرخی" در کربلا رخ داد.

 بر اساس اخبار اطلاعاتی اعلام شده، طرفداران الصرخی قصد داشتند با ورود به بخش قدیمی شهر به اقدامات تروریستی دست بزنند اما نیروهای امنیتی دفتر الصرخی در منطقه "حی سعد" را محاصره کردند .

درگیریهای گسترده ای در این میان رخ داد و حتی بالگردهای ارتش بر فراز منطقه به پرواز درآمدند و اهالی منطقه "سیف سعد" از بیم درگیریها منطقه را ترک کردند.

 در همین راستا ارتش عراق اعلام کرد محمود الصرخی را در حالیکه قصد داشته با لباس مبدل فرار کند به همراه 30 تن از همراهانش بازداشت کرده است.


شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها