امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93086
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت وضعیت بوجود آمده در عراق توسط ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت وضعیت بوجود آمده در عراق توسط گروه‌های تکفیری، از عدم توجه رسانه‌های بین‌المللی و غربی درخصوص حملات رژیم صهیونیستی انتقاد و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد.

متن کامل بیانیه دفتر تحکیم وحدت به شرح ذیل است:

« در سایه معطوف شدن افکار عمومی جهان به تروریست‌های بعثی تکفیری در عراق، در اولین روز ماه مبارک رمضان خبر حمله توپخانه‌های اسرائیلی به باریکه غزه و صف بستن ارتش صهیونیستی برای تصرف کامل غزه  از خبرگزاری‌ها شنیده می‌شود.

هرچند رسانه‌های غربی بر طبق سیاست دیکته شده صاحبان‌شان این مسأله را زیاد جدی نمی‌گیرند ولی از همین خبرهای رسیده می‌توان به نقشه شوم و فرصت‌طلبی صهیونیست‌ها برای پیش برد اهدافشان در برهه‌ای که توجه جهانیان به عراق و روزه‌های حساس در آن است پی‌برد.

صهیونیست‌ها اکنون در چند محور از تروریست‌ها در عراق برای رسیدن به مقصود بهره می‌گیرند. از یک‌سو در حالی از تروریست‌ها برای کشتار مسلمانان در عراق استفاده می‌کنند که همزمان برآنند تا با تحریک اقلیم کردستان عراق طرح تجزیه و سلطه بر این منطقه را اجرا سازند.

از سوی دیگر در حالی تحولات عراق افکار عمومی را از مسئله فلسطین دور ساخته که صهیونیست‌ها از ادعای مبارزه با تروریسم برای سرکوب و کشتار فلسطینی‌ها بهره می‌گیرند. آیا دستور وزیر امور خارجه رژیم غاصب صهیونیستی مبنی بر تصرف کامل نوار غزه در زمانی که نگاه‌ها همه به سمت عراق معطوف است نشان نمی‌دهد که همین تروریست‌های داعش ساخته نقشه اسرائیلی غربی برای تأمین امنیت این رژیم جعلی و ایجاد زمینه برای پیشبرد اهداف اسرائیلی در فلسطین است؟

آیا نمی‌توان از فعالیت شاخه لبنانی گروهک داعش در بمب گذاری‌های اخیر لبنان به این نقشه شوم بیشتر پی‌برد. آری کاملا مشخص است که اتفاقات اخیر در عراق و سوریه نقشه اسرائیلی ها برای تضعیف مسلمانان منطقه و ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است تا آنها را تضعیف کنند و اهداف شوم خود را پیش برند و همچنان به کشتار مردم مظلوم فلسطین ادامه دهند و نوار غزه را کاملا تصرف کنند.

اما ما دانشجویان مسلمان ایرانی پیرو سخنان مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ایران که همواره در بیانات‌شان نقشه شوم غاصبان را برملا کردند حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌کنیم و همراه آنها علیه متجاوزان و غاصبان فریاد بر می‌آوریم و هرگز آنها را تنها نمی‌گذاریم.

به برادران مسلمانمان در فلسطین می‌گوییم که آنها را در این اتفاقات اخیر عراق فراموش نکرده‌ایم و نخواهیم کرد و به همت همدیگر دست زورگویان و متجاوزان را از سرزمین های اسلامی قطع خواهیم نمود. انشاالله.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار