امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93094
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) و حجت الاسلام والمسلمین محمد علی انصاری رئیس اداره عقیدتی سیاسی این قرارگاه از کلاسهای قرآن بازدید کردند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ضمن مثبت ارزیابی کردن روند برپایی این کلاسها گفت: نگاهی که به کلاسهای قرآنی در قرارگاه شده است یک نگاه تعمقی است نه یک دید ویترینی و امروز شاهد هستیم که در بعضی از کشورها تکفیری‌ها به علت عدم فهم صحیح و عمیق از قرآن آشوب و درگیری ایجاد کرده‌اند و لازم است برای اینکه بتوانیم در صحنه این گونه نبردها موفق عمل کنیم مفاهیم قرآنی را به خوبی درک و در زندگی خود به کار بندیم.

امیر اسماعیلی اظهار داشت: ما باید از قرآن برای ارتقاء اسلام واقعی استفاده کنیم نه اسلام آمریکایی که امروز تکفیری‌ها مدعی آن هستند.

اسماعیلی در پایان اظهار داشت: قرآن برکت است و مانند قطرات باران که به دل کویر می بارد باعث رشد و زندگی می شود و امروز به یاری خداوند و تلاش مجموعه عقیدتی و سیاسی در قرارگاه پدافند هوایی در زمینه فعالیت های قرآنی یک رشد چشمگیر به وجود آمده است و این رشد باعث ارتقاع روحیه معنوی در کارکنان شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار