امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93118
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حمیدرضا بتو در حاشیه بازدید خبرنگاران از موزه آبگینه درباره برنامه های گردشگری سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حمیدرضا بتو در حاشیه بازدید خبرنگاران از موزه آبگینه درباره برنامه های گردشگری سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران برای ماه رمضان گفت: گردشگری ایام ماه مبارک رمضان به دو بخش پیش از افطار و پس از افطار تقسیم شده است. در برنامه های پیش از افطار پنج مسیر گردشگری طراحی شده که چهار مسیر آن به برج میلاد و یک مسیر آن به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ختم می شود.

وی ادامه داد: برنامه از سه ساعت پیش از افطار آغاز می شود و مقاصد گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد و در نهایت به برج میلاد و حضور در جشنواره رمضان ختم می شود. چهار مسیر هم برای بعد از افطار و شب های ماه رمضان طراحی کرده ایم که سه مسیر از آنها داخل شهر تهران است و یک مسیر زیارت حرم حضرت معصومه (ع) و مسجد مقدس جمکران و شامل آموزش مختصر و مفید مهدویت و انتظار است.

بتو اضافه کرد: این تورها با همکاری 20 آژانس خدمات مسافرتی برگزار می شود که مورد تایید سازمان میراث فرهنگی هستند و مجوزهای قانونی داشته و توسط شهرداری تایید صلاحیت شده اند. قیمت تورها نیز از 18، 23، 25 و 30 هزار تومان برای تور قم و جمکران متغیر است.

قائم مقام سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تاکید کرد: سعی کرده ایم حداقل قیمت ها را تعیین کنیم تا همه شهروندان بتوانند از این ظرفیتی که شهرداری با همکاری سازمان میراث فرهنگی و آژانس های گردشگری ایجاد کرده،‌ استفاده کنند.

وی در پایان درباره خدمات ارائه شده در تورهای گردشگری ماه رمضان گفت: خدمات تورها شامل رفت و برگشت با اتوبوس، بیمه، لیدر تور، پذیرایی افطار و بعد از افطار، پرداخت ورودیه ها و هزینه های خاص تور قم است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار