امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93121
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تبریز و تماس با تلفن همراه رئیس کلانتری مبنی بر وقوع یک فقره زورگیری واقع در یکی از شهرک‌های حوزه استحفاظی بلافاصله عوامل انتظامی کلانتری برای بررسی و صحت و سقم موضوع به محل اعزام می‌شوند.

وی افزود: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده هفت نفر نقابدار به قسمت نگهبانی شرکتی با چوب و چماق حمله‌ور شده و دست و پای عوامل شرکت را بسته و اقدام به زورگیری و سرقت یک دستگاه خودروی مزدای دو کابین می‌کنند که با دستور رئیس کلانتری اجرای طرح مهار در منطقه انجام و خودروی فوق واقع در جاده سنتو به صورت بلاصاحب کشف می‌شود.

وی ادامه داد: خودروی مذکور توسط عوامل کلانتری 18 به یگان انتقال و در ادامه بررسی و شناسائی سایر متهمان اقدام به بررسی خودروهای عبوری می‌نمایند که در این حین مشاهده می‌نمایند در سه راهی قراملک یک دستگاه خودروی پیکان به تعداد 7 نفر سرنشین در حال طی مسیر بوده که رئیس کلانتری به اتفاق 2 نفر سربازان وظیفه به خودروی مزبور مشکوک و مظنون شده که رئیس کلانتری با روشن کردن آژیر خودروی گشت دستور هوشیاری برای ایست و توقیف خودرو صادر که نامبردگان بی‌توجهی نموده و متواری می‌شوند.

نوروزی اظهار کرد: در ادامه، رییس کلانتری ضمن اعلام به مرفوک اقدام به تعقیب خودروی پیکان می‌کند و در نهایت خودرو در جاده قراملک مجددا مشاهده، عوامل اقدام به تیراندازی هوایی جهت متوقف نمودن خودرو فوق می‌نمایند که سرنشینان خودرو پیاده و به طرف ریاست کلانتری و همراهان وی حمله‌ور شده و با قمه و چاقو به ضرب و جرح رئیس کلانتری و یک نفر سرباز وظیفه و راننده وی می‌نمایند.

فرمانده انتظامی تبریز ادامه داد: در این درگیری سه نفر از سارقان دستگیر می‌شوند و چهار نفر نیز با همان خودروی پیکان با استفاده از تاریکی شب صحنه را ترک و در جهت خلاف جاده متواری می‌گردند که خودروی سارقان پس از طی مسافتی در جاده منحرف و واژگون می‌شود و راننده خودرو و یکی دیگر از سارقان مصدوم و دو نفر سارق دیگر نیز متواری و در حال تعقیب پلیس می‌باشد.

وی اعلام کرد: از متهمان تعداد یک قبضه قمه آغشته به خون به اندازه 60 سانتی‌متر و یک بطری یک و نیم لیتری ظرف نوشابه الکلی و دو عدد تیغه آهن‌بری و یک دستگاه گوشی لنزدار و یک دستگاه گوشی ساده به جامانده در شرکت و یک دستگاه تبلت و یک کارت ماشین، بیمه‌نامه، کارت سوخت، گواهینامه و کارت ملی کشف شده است.
انتهای پیام/60002/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها