امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93123
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
اصغر بحرانی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دشتی اظهار کرد: به دلیل فاصله زیاد داروخانه‌ها و به منظور ...

اصغر بحرانی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دشتی اظهار کرد: به دلیل فاصله زیاد داروخانه‌ها و به منظور خدمت‌رسانی بهتر به مردم شریف شهرستان دشتی، به‌زودی داروخانه درمانگاه شهید الیاس احمدی راه‌اندازی خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر در شهر خورموج چهار داروخانه، کاکی دو داروخانه، شنبه یک داروخانه، روستای زیارت ساحلی یک داروخانه، روستای درازی یک داروخانه فعالیت می‌کنند که در چند روز آینده نیز دهمین داروخانه شهرستان دشتی در محل درمانگاه شهید الیاس احمدی خورموج افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی خاطرنشان کرد: آزمایش‌های جدید شامل کشت ادرار ومدفوع HDL و LDL  به آزمایش‌های انجام شده در درمانگاه کاکی اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: به لطف الهی از مردادماه پزشک پنجم به درمانگاه کاکی اضافه می‌شود و با حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی به‌گونه‌ای عمل خواهیم کرد که خدماتی فراتر از سطح یک درمانگاه در آن ارائه شود.

بحرانی مطرح کرد: تاکنون درمانگاه شهر کاکی طبق استاندارد سطح‌بندی درمانگاه‌های عمومی تجهیزات درمانگاه کامل بوده و امیدواریم پروژه پانسیون چهار واحدی کاکی هم با توجه به اعتباراتی که در کمیته برنامه‌ریزی دیده شده است تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: در آینده برنامه برای توسعه و تجهیز آزمایشگاه درمانگاه شهر شنبه داریم کار احداث و پایگاه بهداشتی این شهر که در جریان حادثه زلزله آسیب دیده بود آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/66001/ل30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها