امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93124
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا گفت: در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا گفت: در پی شکایت فردی مالباخته مبنی بر سرقت اموال و مدارک داخل خودرو و طرح قرار اخاذی از سوی فرد سارق موضوع در دستور کار پلیس ملایر قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده با توجه به شیوه خاص سارق مذکور برای اخاذی از فرد مالباخته در قبال دریافت مدارک مسروقه بلافاصله با کار اطلاعاتی دقیق و هوشمندانه و بکارگیری شگردهای خاص توسط ماموران این کلانتری، نحوه اقدام مجرمانه فرد سارق کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر تصریح کرد: در همین ارتباط طی یک عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، فرد سارق حین اخاذی شناسایی و دستگیر شد و در این عملیات اموال و مدارک مسروقه نیز کشف شد.

وی از دستگیری یک نفر خریدار عمده اموال مسروقه با کار اطلاعاتی پلیس شهرستان خبر داد.

ترک‌نیا گفت: با کار اطلاعاتی منسجم عوامل تجسس کلانتری 11 شهدا این فرد شناسایی و با پیگیری‌های نامحسوس و تعقیب و مراقبت متهم، محل دپوی اموال مسروقه نیز کشف شد که طی هماهنگی با مقام قضایی و در اقدامی قاطع و ضربتی متهم دستگیر شد.

وی اظهار کرد: از محل دپوی اموال مسروقه، 67 باطری انواع خودروهای سبک و سنگین، 400 کیلوگرم سیم هوایی و تعدادی دینام کولر مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی ملایر در خاتمه گفت: هر 2 متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/89002/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها