امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93137
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ حسین زارع صفت در بازدید اصحاب رسانه از مددسرای خاوران درباره آسیب های اجتماعی تهران گفت: با توجه به جمعیت فراوان تهران ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ حسین زارع صفت در بازدید اصحاب رسانه از مددسرای خاوران درباره آسیب های اجتماعی تهران گفت: با توجه به جمعیت فراوان تهران بخشی از چالش های اجتماعی طبیعی است، اما افراد آسیب دیده باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرند تا این آسیب ها و معضلات افزایش نیابد.

وی ادامه داد: در این راستا، طرح تابش که در ماه مبارک رمضان از سوی شهرداری تهران اجرا می شود، اقدامی برای اطعام بی خانمان های شهر با مشارکت خیرین است که علاوه بر افزایش آگاهی جامعه نسبت به مشکلات این افراد، به دنبال جلب توجه مردم به آسیب دیدگان اجتماعی برای کمک به آنها است.

مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری با اشاره به ناتوانی دولت و نهادهای رسمی برای پوشش کامل و رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی گفت: معضلات اجتماعی باید به دست خود مردم و جامعه و به ویژه خیرین برطرف شوند.

زارع صفت در شرح برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری برای کمک به نیازمندان گفت: برنامه هایی نظیر نذر فرهنگی، کمک به ایتام و محرومان، برگزاری جلسات افطار، توزیع نان در تولد کریم اهل بیت (ع) و گلریزان برای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با مشارکت مردم از جمله اقداماتی است که شهرداری تهران برای جلب مشارکت مردمی در کمک به نیازمندان انجام می دهد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها