امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93141
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان انتقال خون ایران به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در زمینه پژوهش و آموزش سلامت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان انتقال خون ایران به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در زمینه پژوهش و آموزش سلامت خون و آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در زمینه کنترل کیفی و شیمی بالینی تفاهم نامه منعقد کردند.

این تفاهمنامه به منظور تقویت، تسهیل و گسترش فرصت‌ها برای همکاری‌های منطقه ای میان طرفین در زمینه‌های مرتبط با فعالیتهای مصوب دو مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت تنظیم شده است.

طرفین متعهد می شوند در اجرای فعالیتهای مصوب مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در منطقه با یکدیگر همکاری داشته باشند و با تبادل استاد و مدرس در کارگاهها موجب ارتقای علمی دوره های آموزشی شوند و با طراحی و اجرای پروژه های پژوهشی مشترک همکاری کنند.

همچنین مقرر شد که طرفین تفاهمنامه در تهیه نمونه های ارزیابی معرف ها نیز همکاری کنند و در صورت تمایل دو طرف به ادامه همکاری این تفاهم نامه پس از گذشت چهار سال قابل تمدید است.

این همکاری در پی سیاست همکاریهای چند جانبه بین مراکز همکار و سازمان جهانی بهداشت انجام گرفت. دو مرکز از گذشته با یکدیگر همکاریهای نزدیکی داشتند که از این پس گسترش خواهد یافت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها