امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93146
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار فارس، حمید رضا بتو قائم مقام ساز مان رفاه خدمات ومشار کتهای اجتماعی شهرداری تهران در تشریح برنامه های گردشگری تابستان با بیان تقارن ...

به گزارش خبرنگار فارس، حمید رضا بتو قائم مقام ساز مان رفاه خدمات ومشار کتهای اجتماعی شهرداری تهران در تشریح برنامه های گردشگری تابستان با بیان تقارن ماه مبارک رمضان با بخشی از ایام تابستان اجرای بر نامه های گردشگری در این ماه را در دو بخش پیش و پس از افطار عنوان کرد واظهار داشت: در بر نامه های گردشگری پیش از افطار 5 مسیر ویژه تعریف شده که از این تعداد 4 مسیر منتهی به برج میلاد است.

وی آغاز به کار برنامه های پیش از افطار را از ساعت 15هر روز عنوان کرد و افزود: با توجه به برگزاری هر ساله جشنواره‌های فرهنگی – تفریحی برج میلاد افراد می‌توانند پس از بازدید اماکن تفریحی وتاریخی تعریف شده مستقر در مسیرهای گردشگری از ساعت 18 الی2 بامداد در این جشنواره ها شر کت نمایند

قائم مقام ساز مان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران یکی دیگر از برنامه های گردشگری پیش از افطار را با محوریت زیارت حرم مطهر حضرت عبد العظیم حسنی دانست و افزود: پایان بخش این بر نامه نیز پذیرایی افطار از شهروندان خواهد بود.

بتو در ادامه به طراحی چهار مسیر ویژه ی بر نامه های از افطار تا سحر اشاره نمود و تصریح کرد: از این چهار مسیر یک مسیر مختص زیارت اماکن متبرکه قم و جمکران بوده و سه مسیر دیگر نیز جهت بازدید اماکن گردشگری شهر تهران تعریف شده است.

وی با یاد آوری تقارن ماه مبارک رمضان و اوقات فراغت تابستان شهروندان رویکرد غالب اتخاذ شده در طراحی مقاصد گردشگری را با محوریت بقاع متبرکه و امامزاده و مساجد تاریخی شهر عنوان کرد و اظهار داشت: تمامی این برنامه ها از طریق هماهنگی های صورت پذیرفته با آژانس های مسافرتی صورت خواهد پذیرفت.

  قائم مقام ساز مان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با عنوان اینکه شهروندان از طریق تماس با سامانه 137ونیز مراجعه حضوری به سرای محلات از تمامی طرحها ومقاصد گردشگری مطلع خواهند شد به بیان قیمت های ارائه شده در خصوص تورها اشاره نمود وافزود: نرخ این تورها با توجه به خدمات ارائه شده از 18 تا 25هزارتومان متغیر است اما انچه جهت بر پایی تورهای مهدویت (قم-جمکران) در نظر گرفته شده است 30 هزارتومان است.

بتو در پایان باعنوان اینکه شهروندان پس از تماس با سامانه 137 به نزدیکترین آژانس گردشگری معرفی می شوند خاطر نشان کرد: درصورت افزایش میزان تقاضا اعزام ها به صورت محله ای وازهر سرای محله خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار