امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93150
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
 عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفر ...

 عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفر کمیته آموزش و پرورش مجلس به استان اردبیل اظهار داشت: اعضای این کمیته پس از ورود، برای بازدید از مدارس و مراکز آموزشی شهرستان‌های این استان به چند گروه تقسیم شدند.

وی افزود: اعضای این کمیته پس از بازدید، نشستی را با رؤسای آموزش و پرورش کل استان برگزار کردند و برای برطرف کردن مشکلات مدارس و مراکز آموزشی این استان کارگروهی نیز تشکیل شد.

بزرگ‌نژاد عنوان کرد: در این جلسه مشکلات متعددی از جمله بدهی 36 میلیاردی آموزش و پرورش این استان به فرهنگیان مطرح شد که 15 میلیارد آن معوقات فرهنگیان بود.

وی ادامه داد: وجود مدارس کانتینری در برخی روستاهای استان اردبیل و تبعیض در افزایش حقوق فرهنگیان در مقایسه با برخی دستگاه‌های دیگر، از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: در این جلسه با تشکیل کارگروهی مقرر شد صابری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تأمین منابع سازمان نوسازی مدارس هزینه‌ای را برای برطرف کردن مشکل مدارس کانتینری اختصاص دهد.

وی افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی در کمیسیون آموزش مجلس مشکلات دیگر این استان نیز مطرح و برطرف شود.

*بحث هیأت امنایی کردن آموزش و پرورش هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود 

بزرگ‌نژاد با اشاره به بحث هیأت امنایی کردن وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در استان اردبیل در این خصوص مباحثی مطرح شد ولی در جمع‌بندی به نتیجه‌ نرسید.

وی افزود: مقرر شد هفته آینده روز سه‌شنبه با حضور معاونان وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان مرکز پژوهش‌ها بحث هیأت امنایی کردن این وزارتخانه مطرح شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها