امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9319
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری علی اکبر ولایتی بعداز ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نظری از علمای به‌نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری علی اکبر ولایتی بعداز ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نظری از علمای به‌نام استان مازندران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهمی را در کشور در پیش داریم.

وی با اشاره به حساسیت‌های داخلی خارجی انتخابات در کشور بیان داشت: تشکیل کابینه قوی در جهت اهداف ترسیم شده در چشم‌انداز 20 ساله که ارکان آن توسط رهبر انقلاب ابلاغ شده است باید گام برداریم.

این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: رسیدگی به امور معیشتی و تحقق اهداف سیاسی و اقتصادی کشور نیز در برنامه‌های دولت باید قرار گیرد.

وی با اشاره به برنامه‌های استکبار برای مقابله با کشورمان گفت: دشمنان اسلام درصد هستند که قدرت ایران اسلامی را در جهان بشکنند.

ولایتی با اشاره به توطئه‌های دشمنان اسلام برای برهم زدن موازنه قدرتی که به نفع ارزش‌های اسلامی در جهان توسط رهبر ایران شکل گرفت، گفت: دشمن درصدد است تا این حرکت مبارک را در جهان خنثی کند.

وی در ادامه بیان داشت: در سال حماسه سیاسی و اقتصادی از عهده مسائل سیاسی و اقتصادی جزء با کار حماسی امکان رفع آن وجود ندارد.

ولایتی تاکید کرد: برگزاری انتخابات با مشارکت گسترده در راه حفظ ولایت فقیه بسیار مهم است که با راهنمایی‌های علما امکان‌پذیر است.

وی اظهار امیدواری کرد: مهم این است که حضور گسترده مردم در انتخابات با انتخاب فرد اصلح در کشور شکل بگیرد و با تشکیل کابینه قوی مشکلات معیشتی، اقتصادی،سیاسی و بین‌المللی ایران را حل کنیم.

انتهای پیام/86004/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار