امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 932
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 204
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کجور، قاسم احمدی‌لاشکی صبح امروز در جمع اهالی روستای لرگان کجور با بیان اینکه امروز ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کجور، قاسم احمدی‌لاشکی صبح امروز در جمع اهالی روستای لرگان کجور با بیان اینکه امروز همه ما مدیون خون شهدا هستیم، اظهار داشت: حماسه سیاسی با حضور گرم مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا محقق می‌شود.

وی افزود: فاصله‌ای بین حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نیست و این دو مکمل یکدیگر هستند و به یاری خدا با حضور میلیونی مردم به جهانیان ثابت می‌شود که پیرو ولایت و شهدای خود هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر لزوم داشتن وحدت و انسجام تاکید کرد و بیان کرد: بنیان‌ها باید محکم شود، سلایق مختلف است و این اشکالی ندارد و نتیجه را مردم تعیین می‌کنند و میزان به فرموده امام (ره) رای مردم است.

احمدی بر ضرورت اتحاد ملی اشاره کرد و عنوان داشت: بنیان‌ها باید محکم شود و این اعتقاد و ایده ماست و رمز پیروزی ما در اتحاد و همدلی است.

وی گفت: امروز شبکه‌های تلویزیونی خارج از کشور برنامه‌های ضدایرانی خود را شروع کردند و باید حواسمان باشد و با هم و در کنار هم بر علیه دشمن باشیم.

احمدی‌لاشکی اظهار کرد: باید در مسئله انتخابات در رفتار، گفتار و مباحثی که باعث ایجاد خشونت است پرهیز و بر مشترکات تاکید کرد و اینکه امروز همه با سلایق مختلف می‌گوییم انرژی هسته‌ای حق مسلم ما است این نشانه اتحاد است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره دستاوردهای ایران در عرصه فضایی خاطرنشان کرد: تا 250 کیلومتر در فضا پیش رفتیم و امروز این نوید را بدهم که تا پایان سال 95، در 36 هزار کیلومتری فضا حضور خواهیم یافت و ما همه اینها را مدیون خون شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته‌ای هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح آزادراه تهران شمال با حضور رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: 34 سال از عمر پر برکت انقلاب گذشت و مردم چالوس یک پروژه به خود ندیدند که رئیس جمهور برای افتتاح آن بیاید اما قطعه چهار آزادراه تهران شمال با حضور شخص رئیس جمهور افتتاح شد.

انتهای پیام/86019/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها