امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9325
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 78
بابک زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت علی دایی و باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از ...

بابک زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت علی دایی و باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از صحبت‌های انجام شده موافقت خود را مبنی بر پیوستن علی دایی به پرسپولیس اعلام کردیم اما آقای رویانیان و پرسپولیسی‌ها باید دو شرط ما را قبول کنند.

وی افزود: ابتدا از آقای رویانیان خواسته‌ایم که یک فصل اسم سورینت را پشت پیراهن باشگاه پرسپولیس در مسابقات مختلف حک کند و همچنین 100 میلیون تومان بابت رضایت دایی پرداخت کند.

زنجانی ادامه داد: البته این 100 میلیون را ما از باشگاه پرسپولیس دریافت می‌کنیم و خرج کودکان سرطانی خواهیم کرد.

مالک باشگاه راه‌آهن تاکید کرد: برای ما فرقی نمی‌کرد که با کدام باشگاه این معامله را انجام دهیم ما همه تیم‌های ایران را دوست داریم اما کار باشگاه پرسپولیس کمی ما را عقب انداخت. من رویانیان و دایی را دوست دارم اما چند روز مانده به شروع تمرینات وقتی این خبر را اعلام می‌کنند همه چیز ناخودآگاه خراب می‌شود اما همه چیز تمام شد و ما شرط خود را به رویانیان اعلام کردیم که اگر آن را قبول کند دایی مبارک پرسپولیسی‌ها باشد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها